wpisz e-mail aby otrzymywać newsy

zapisz wypisz


AnimAte YouTube channel
Portal INTERIA.PL

zespół animate
stat4u


WITAJ


Witamy na stronie zespołu ANIMATE.
Mamy nadzieje, że znajdziesz tutaj interesujące Cię informacje. Zachęcamy też do odwiedzenia naszego zespołowego fanpage na portalu FACEBOOK oraz kanału kanału YouTube , gdzie mozecie się zapoznać z nasza twórczością.

Zapraszamy...
ANIMATE


NEWSROOM


<< Prev  Next >>

News: TORUŃ - DZIĘKUJEMY !!!!!
Dodany: 2017-07-11 11:43:15 CEST


To były dla nas dwa magiczne dni, które na długo zapadną w naszej pamięci. Serdecznie dziękujemy za mega przyjęcie w amfiteatrze na 11 Festiwal Rocka Progresywnego im T Beksińskiego w Toruniu. Absolutnie warto było przejechać pół Polski aby zagrać dla Was w to fantastyczne niedzielne popołudnie ! TORUŃ bezapelacyjnie miał w ten weekend nowego Ojca Dyrektora  - Krzysiek Jester Baran i SIN "Progres"- jesteście wspaniali - chapeau bas za to co robicie dla muzyki !!! FOTO: Rafał Klęk- dzięki !


 
 
 

komentarze [0]
zespół animate

News: Nowy Frontman ANIMATE
Dodany: 2017-06-26 23:21:31 CEST


Przedstawiamy Wam oficjalnie Roberta "Robina" Niemiec, nowego frontmana zespołu. Robert już wcześniej gościnnie wystąpił z ANIMATE na Dniach Dąbrowy Górniczej 2016, znacie go również z zespołów Sepsis i Gambit. Pierwszy wspólny koncert w nowym składzie już 9 lipca na 11 Festiwal Rocka Progresywnego im T Beksińskiego w Toruniu na który serdecznie zapraszamy. 
 


 
 
 


komentarze [0]
zespół animate

<< Prev  Next >>Archiwum newsów
.

Najbliższe koncerty